Fotolustro Kraków

Jeśli planujesz wesele w okolicach Krakowa i nie masz jeszcze wybrane czy dla gości wynająć fotobudkę czy bardziej eleganckie fotolustro to dobrze że trafiłeś na Super Fotolustro Allin. Ty i Twoi goście nawet nie pomyślicie o chwili nudy!  Zagwarantujemy gościom wesela niezapomnianą atrakcję jaką jest nowoczesna budka fotograficzna w postaci pięknego lustra weneckiegoOferujemy wynajem fotolustra na wesele, osiemnastkę, studniówkę, urodziny czy inną imprezę na której będą Wasi przyjaciele i rodzina. Zrób wystrzałową uroczystość w Krakowie i spraw że każdy ją zapamięta !

fotolustra skorzystają osoby w każdym wieku, będą się znakomicie bawić i robić fotki zarówno w fotolustrze jak i swoimi smatrfonami. Nie ma możliwości na nudę i podobne zdjęcia ponieważ różnorodne gadżety i przebrania przyczynią się do super pomysłów na upiększenie i wyróżnienie się na każdym zdjęciu. Już teraz Wynajmij fotolustro na wesele w Krakowie lub okolicach.

Jeśli planujesz imprezę w mieście Kraków to skontaktuj się z nami i postaramy się załatwić Ci dodatkowy rabat! Wynajem fotolustra jest banalnie prosty, wystarczy że skontaktujesz się z nami w celu omówienia wszystkich szczegółów a na weselu już niczym nie będziesz musiał się przejmować bo zajmiemy się wszystkim. Nasze Fotolustra przewozimy oszczędnymi samochodami co umożliwia nam obsłużenie nie tylko Krakowie ale również całej Małopolski i Podkarpacia bez dodatkowych kosztów za dojazd. Zapewnimy bezproblemową i kompleksową super obsługę i gwarantujemy zadowolenie nawet najbardziej wymagającym klientom.

Nie musisz już czekać na zdjęcia od Fotografa bo Fotolustro drukuje je od razu dla każdego gościa a zajmuje to jedyne 15 sekund! Dodatkowo dostarczymy Ci księgę gości aby Wasi przyjaciele i rodzina mogli wkleić do niej zdjęcia wraz z wpisaniem dedykacji i zostawić pamiątkę po sobie. Oczywiście wszystkie zdjęcia otrzymasz również na cudownym pendrive i w galerii internetowej na naszej stronie internetowej, aby bezproblemowo przesłać link znajomymi. Abyś nie musiał szukać po stronie tutaj masz nasz cennik.

#PRZYNOSIMYSZCZESCIE

#ZDJECIEWPREZENCIE