Fotolustro Mielec

Jeśli planujesz wesele na Podkarpaciu w okolicach Mielca i nie masz pomysłu jak zaskoczyć gości to dobrze że trafiłeś na Super Fotolustro Allin. Ty
i Twoi goście nawet nie pomyślicie o minucie nudy!  Zagwarantujemy gościom wesela niezapomnianą atrakcję jaką jest nowoczesna budka fotograficznaOferujemy wynajem fotolustra na wesele, osiemnastkę, 30 czy 40, studniówkę, urodziny czy inną imprezę. Zrób wystrzałową uroczystość w Mielcu!

fotolustra skorzystają osoby w każdym wieku, będą się świetnie bawić i pstrykać fotki z fotolustra oraz swoimi smatrfonami. Nie ma możliwości na nudę i powtórzone zdjęcia ponieważ kolorowe gadżety i przebrania przyczynią się do mega kreatywnych pomysłów na upiększenie i wyróżnienie się na zdjęciu. Już teraz Wynajmij fotolustro na wesele w Mielcu i całym Podkarpaciu

Jeśli planujesz imprezę w mieście Rzeszów to skontaktuj się z nami i postaramy się załatwić Ci dodatkowy rabat! Wynajem fotolustra jest banalnie prosty. Skontaktuj się z nami w celu omówienia wszystkich szczegółów a na weselu już niczym nie będziesz musiał się przejmować bo zajmiemy się wszystkim. Nasze Fotolustra przewozimy oszczędnymi samochodami co umożliwia nam obsłużenie nie tylko Mielcu ale również całego Podkarpacia bez dodatkowych kosztów za dojazd. Zapewnimy bezproblemową i kompleksową super obsługę i gwarantujemy zadowolenie.

Nie musisz już czekać na zdjęcia od Fotografa bo Fotolustro drukuje je od ręki a zajmuje to jedyne 15 sekund! Dodatkowo dostarczymy Ci księgę gości aby Wasi przyjaciele i rodzina mogli wkleić do niej zdjęcia i zostawić pamiątkę po sobie. Oczywiście wszystkie zdjęcia otrzymasz również na pięknym pendrive i w galerii internetowej na naszej stronie, aby bezproblemowo przesłać link znajomymi.

#PRZYNOSIMYSZCZESCIE

#ZDJECIEWPREZENCIE