Fotolustro Biłgoraj

Super Fotolustro Allin zaprasza Cię do swojego fotolustra w Biłgoraju. Jeśli planujesz wesele w okolicach Biłgoraju i nie masz pomysłu jak zaskoczyć gości to dobrze że trafiłeś na Naszą stronę.
Ty i Twoi goście nawet nie pomyślicie o minucie nudy ponieważ gwarantujemy gościom wesela niezapomnianą atrakcję jaką jest nowoczesna budka fotograficzna w postaci pięknego dużego lustra weneckiegoOferujemy wynajem fotolustra na wesele, osiemnastkę, 30 czy 40, studniówkę, urodziny czy inną imprezę. Zrób wystrzałową uroczystość w Biłograju!

fotolustra skorzystają osoby w każdym wieku, od małego dzieciaka po Waszych wspaniałych dziadków. Będą się świetnie bawić i pstrykać fotki w fotolustrze oraz swoimi smartfonami. Nie ma możliwości na nudę i powtórzone zdjęcia ponieważ kolorowe gadżety i przebrania przyczynią się do mega kreatywnych pomysłów na upiększenie i wyróżnienie się na każdym zdjęciu. Już teraz Wynajmij fotolustro na wesele w Biłgoraju i okolicach.

Wynajem fotolustra jest banalnie prosty i zajmie Ci kilka minut na wypełnienie prostego formularza. Skontaktuj się z nami w celu omówienia wszystkich szczegółów a na weselu już niczym nie będziesz musiał się przejmować bo zajmiemy się wszystkim abyście Wy i Wasi goście byli bardzo zadowoleni. Nasze Fotolustra przewozimy oszczędnymi samochodami co umożliwia nam obsłużenie nie tylko Biłgoraju ale również całego Podkarpacia i woj Lubelskiego bez naliczania dodatkowych kosztów za dojazd. Zapewnimy bezproblemową i kompleksową super obsługę i gwarantujemy zadowolenie Parze Młodej i wszystkim weselnikom.

Nie musisz już czekać kilku miesięcy na zdjęcia z Wesela od Fotografa bo Fotolustro drukuje je natychmiast a zajmuje to jedyne 15 sekund! Oczywiście zdjęcia będą drukowane bez limitu kopii tak że każdy gość dostanie zdjęcie dla siebie. Dodatkowo dostarczymy Wam księgę gości aby Wasi przyjaciele i rodzina mogli wkleić do niej zdjęcia i zostawić pamiątkę po sobie wraz z piękną dedykację. Oczywiście wszystkie zdjęcia otrzymasz również na wspaniałym romantycznym pendrive  w kształcie serca i dodatkowo w galerii internetowej na naszej stronie, aby bezproblemowo przesłać link swoim znajomym i rodzinie.

Nie czekaj i już dziś skorzystaj z formularza zamówienia fotolustra na wesele lub zadzwoń pod numer 889117548 i zapytaj czy mamy jeszcze wolny Wasz termin. 

#PRZYNOSIMYSZCZESCIE

#ZDJECIEWPREZENCIE