Fotolustro Krosno

Fotolustro w Krośnie uatrakcyjni:

– wesele,
– urodziny,
– imprezy firmowe,
– eventy,
– rocznice.

Jeśli interesuje Cię wynajem fotolustra na wesele, imprezę w Krośnie lub okolicach to koniecznie skontaktuj się z nami!

Dojazd na terenie Krosna i całego Podkarpacia  GRATIS

Jeśli planujesz wesele  w okolicach Krosna i nie masz pomysłu jak zaskoczyć gości to dobrze że trafiłeś na Nas .  Zagwarantujemy gościom wesela super  atrakcję jaką jest budka fotograficznaOferujemy wynajem fotolustra na wesele, osiemnastkę, studniówkę, urodziny czy inną imprezę w Krośnie.

fotolustra skorzystają osoby w każdym wieku. Nie ma możliwości na nudę i powtórzone zdjęcia ponieważ kolorowe gadżety i przebrania przyczynią się do mega  pomysłów dlatego już teraz wynajmij fotolustro na wesele w Krośnie.

Jeśli planujesz imprezę typowo w mieście Krosno to napisz w jakim lokalu i postaramy się załatwić Ci dodatkowy rabat! Aby wynająć Fotolustro skontaktuj się z nami w celu omówienia wszystkich szczegółów a na weselu już niczym nie będziesz musiał się przejmować bo zajmiemy się wszystkim. Nasze Fotolustra przewozimy oszczędnymi samochodami co umożliwia nam obsłużenie nie tylko Krośnie ale również całego Podkarpacia bez dodatkowych kosztów za dojazd. Zapewni kompleksową super obsługę i gwarantujemy zadowolenie.

Nie będziesz musiał czekać na zdjęcia od Fotografa bo Fotolustro drukuje je od ręki a zajmuje to jedyne 15 sekund! Dodatkowo dostarczymy Ci księgę gości aby Wasi przyjaciele i rodzina mogli wkleić do niej zdjęcia i zostawić pamiątkę po sobie. Oczywiście wszystkie zdjęcia otrzymasz również na pięknym pendrive i w galerii internetowej na naszej stronie, aby bezproblemowo przesłać link znajomymi.

#PRZYNOSIMYSZCZESCIE

#ZDJECIEWPREZENCIE