Fotolustro Leżajsk

Fotolustro w Leżajsku.

 

Jeśli planujesz wesele na Podkarpaciu w okolicach Leżajska i nie masz pomysłu jak zaskoczyć gości to dobrze że trafiłeś na naszą firmę z doświadczeniem Super Fotolustro Allin.  Zagwarantujemy gościom Waszego wesela niezapomnianą atrakcję jaką jest nowoczesna budka fotograficzna która robi zdjęcia i natychmiast je drukuje. Oferujemy wynajem fotolustra na wesela, osiemnastki, studniówki, urodziny czy inne imprezy. Zrób super  uroczystość w Leżajsku razem z nami!

fotolustra skorzystają osoby w każdym wieku, będą się świetnie bawić i pstrykać fotki w fotolustrze oraz swoimi smartfonami. Nie ma możliwości na nudę i powtórzone zdjęcia ponieważ ponad 150 gadżetów i przebrań przyczyni się do mega kreatywnych pomysłów na super zdjęcia. Dlatego już teraz Wynajmij fotolustro na wesele w Leżajsku. (mieszkamy niedaleko więc zapytaj o dodatkowy rabat) 

Wynajem fotolustra jest banalnie prosty. Skontaktuj się z nami w celu omówienia wszystkich szczegółów a na weselu już niczym nie będziesz musiał się przejmować bo zajmiemy się wszystkim. Nasze Fotolustra przewozimy oszczędnymi samochodami co umożliwia nam obsłużenie nie tylko Leżajska ale również całego Podkarpacia bez dodatkowych kosztów za dojazd. Zapewnimy bezproblemową i kompleksową super obsługę i gwarantujemy zadowolenie Tobie oraz Twoim gościom weselnym.

Dlaczego Fotolustro na wesele?

Bo super fotolustro allin to mega atrakcja i super zabawa dla wszystkich gości oraz prezenty i upominki dla nich już na weselu. Nie musisz już czekać na zdjęcia od Fotografa bo Fotolustro drukuje je od ręki a zajmuje to jedyne 15 sekund! Dodatkowo macie Pamiątkę dla Siebie bo dostarczymy Wam księgę gości aby Wasi przyjaciele i rodzina mogli wkleić do niej zdjęcia. Oczywiście wszystkie zdjęcia otrzymasz również na pięknym pendrive i w galerii internetowej na naszej stronie. 

#PRZYNOSIMYSZCZESCIE

#ZDJECIEWPREZENCIE