Fotolustro Lesko

Planujesz wesele w Lesku i nie masz pomysłu jak zaskoczyć gości ? Dobrze że trafiłeś na Super Fotolustro Allin. Zagwarantujemy gościom wesela niezapomnianą atrakcję jaką jest nowoczesna budka fotograficzna. Wynajem fotolustra na wesele, osiemnastkę, studniówkę, urodziny czy inną imprezę w Lesku.

fotolustra skorzystają osoby w każdym wieku i wszyscy będą się świetnie bawić. Nie ma możliwości na nudę i powtórzone zdjęcia ponieważ kolorowe gadżety i przebrania przyczynią się do mega kreatywnych pomysłów na upiększenie i wyróżnienie się na zdjęciu. Już teraz Wynajmij fotolustro na wesele w Lesku.

Fotolustro to profesjonalny automat, który samodzielnie robi zdjęcia. Pozwala uchwycić wyjątkowe momenty z Twojej imprezy i gwarantuje świetną zabawę dla Wszystkich gości!

Jeśli planujesz imprezę w mieście Rzeszów to skontaktuj się z nami i postaramy się załatwić Ci dodatkowy rabat! Wynajem fotolustra jest banalnie prosty. Skontaktuj się z nami w celu omówienia wszystkich szczegółów a na weselu już niczym nie będziesz musiał się przejmować bo zajmiemy się wszystkim. Nasze Fotolustra przewozimy oszczędnymi samochodami co umożliwia nam obsłużenie nie tylko Lesku ale również całego Podkarpacia bez dodatkowych kosztów za dojazd. Zapewnimy bezproblemową i kompleksową super obsługę i gwarantujemy zadowolenie.

Nie musisz już czekać na zdjęcia od Fotografa bo Fotolustro drukuje je od ręki a zajmuje to jedyne 15 sekund! Dodatkowo dostarczymy Ci księgę gości aby Wasi przyjaciele i rodzina mogli wkleić do niej zdjęcia i zostawić pamiątkę po sobie. Oczywiście wszystkie zdjęcia otrzymasz również na pięknym pendrive i w galerii internetowej na naszej stronie, aby bezproblemowo przesłać link znajomymi.  Oczywiście nie wynajmuj w ciemno tylko zobacz cenę fotolustra na wesele

#PRZYNOSIMYSZCZESCIE

#ZDJECIEWPREZENCIE