Fotolustro Dębica

Super Fotolustro Allin poleca Ci do swoje fotolustro w Dębicy. Jeśli masz zamiar  zorganizować wesele w okolicach Dębicynie masz pomysłu jak zaskoczyć gości to dobrze że znalazłeś się na Naszej strone. Ty oraz Twoi goście ani przez sekundę nie pomyślicie o znudzeniu bowiem gwarantujemy gościom przyjęcia ślubnego pamiętną atrakcję jaką jest nowoczesna budka fotograficznapostaci przepięknego niesamowitego zwierciadła weneckiego. Oferujemy wynajęcie fotolustra na wesele, osiemnastkę, 30 czy 40, studniówkę, urodziny oraz inną imprezę. Zrealizuj wystrzałową uroczystość w Dębicy! Z fotolustra skorzystają osoby w wszelkim wieku, od małego dzieciaka po Waszych świetnych staruszkówBędą się wybornie bawić i pstrykać fotki w fotolustrze oraz własnymi smartfonami. Nie ma możliwości na znudzenie i powtórzone zdjęcia bowiem różnobarwne gadgety i kostiumy przyczynią się do mega kreatywnych pomysłów na upiększenie i wyróżnienie się na każdym zdjęciu. Już teraz wynajmij fotolustro na wesele w Dębicy i okolicach. 

Wynajem fotolustra jest banalnie prosty i zajmie Ci kilka minut na wypełnienie prostego formularza. Skontaktuj się z nami w celu omówienia wszystkich szczegółów a na weselu już niczym nie będziesz musiał się przejmować bo zajmiemy się wszystkim abyście Wy i Wasi goście byli bardzo zadowoleni. Nasze Fotolustra i fotobudki  przewozimy oszczędnymi samochodami co umożliwia nam obsłużenie nie tylko Dębicy ale również całego Podkarpacia bez naliczania dodatkowych kosztów za dojazd. Zapewnimy bezproblemową i kompleksową super obsługę i gwarantujemy zadowolenie Parze Młodej i wszystkim weselnikom.

Nie musisz już czekać kilku miesięcy na zdjęcia z Wesela od Fotografa bo zarówno fotobudka jak i Fotolustro drukuje je natychmiast a zajmuje to jedyne 15 sekund! Oczywiście zdjęcia będą drukowane bez limitu kopii tak, że każdy gość dostanie zdjęcie dla siebie. Dodatkowo dostarczymy Wam księgę gości aby Wasi przyjaciele i rodzina mogli wkleić do niej zdjęcia i zostawić pamiątkę po sobie wraz z piękną dedykacją. Oczywiście wszystkie zdjęcia otrzymasz również na wspaniałym romantycznym pendrive  w kształcie serca i dodatkowo w galerii internetowej na naszej stronie, aby bezproblemowo przesłać link swoim znajomym i rodzinie.

Nie czekaj i już dziś skorzystaj z formularza zamówienia fotolustra na wesele w Dębicy lub zadzwoń pod numer telefonu 889117548 i zapytaj czy mamy jeszcze wolny Wasz termin. Oczywiście nie zamawiaj w ciemno i zobacz tutaj cenę fotolustra.

#PRZYNOSIMYSZCZESCIE

#ZDJECIEWPREZENCIE